
влевовправо
Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий 1/2" 1300 Nm в кейсі. 60044C JBM
- В наявності
- Код: 60044C
21 840 ₴
+380 (66) 801-71-17
- +380 (98) 107-71-71
- +380 (98) 082-71-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безщітковий ударний гайковерт для автосервісів, виробництв, виїздного ремонту тощо.
Він оснащений світлодіодним підсвічуванням, перемикачем швидкості та прямого/зворотного ходу, а також ергономічною рукояткою.
Особливості:
- новий дизайн для закручування або відкручування гвинтів і гайок, що вимагають високого моменту, що крутить.
- має 5 швидкостей: 3 для закручування та 2 для відкручування, що дозволяє регулювати швидкість в залежності від завдання.
- оснащений робочим LED-підсвічуванням та перемикачем напрямку обертання, який також дозволяє заблокувати курок для запобігання випадковому запуску інструменту.
- завдяки ергономічному дизайну рукоятки забезпечує найкраще утримання та точність.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- розмір квадрата: 1/2";
- напруга: 20В;
- потужність: 1000Вт;
- макс. крутний момент затягування: 1200Нм;
- макс. крутний момент відриву (відкручування): 1300Нм;
- номінальна швидкість: 1000, 1350, 1600 об/хв;
- кількість ударів за хвилину (IPM): 1000, 1600, 2000;
- кількість швидкостей: 3;
- LED-підсвічування: Так;
- у комплект входить: 60046, 60013, 60016;
- сумісний з: 60013, 60015, 60016, 60017;
- вага: 3,20 кг;
- розміри (ДxШxВ): 229x91x289 мм.
КОМПЛЕКТ ВКЛЮЧАЄ:
- 60044 – акумуляторний ударний гайковерт 1/2" з крутним моментом 1300 Нм;
- 60016 – зарядний пристрій;
- 60013 – літій-іонний акумулятор 4.0 А·год.
Купити гайковерт аккумуляторний можна за готівковий та безготівковий розрахунок з ПДВ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBM |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 1300 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 21 840 ₴



