
влевовправо
Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий 1/2" 800 Nm в кейсі. 60046C JBM
- В наявності
- Код: 60046C
16 120 ₴
+380 (66) 801-71-17
- +380 (98) 107-71-71
- +380 (98) 082-71-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безщітковий ударний гайковерт для автосервісів, виробництв, виїзного ремонту тощо.
Він обладнаний світлодіодною підсвіткою, перемикачем швидкості та прямого/зворотного ходу, а також ергономічною ручкою.
Особливості :
- новий дизайн для закручування або відкручування гвинтів і гайок, що потребують високого крутного моменту;
- має 5 різних швидкостей: 3 для закручування та 2 для відкручування, що дозволяє регулювати швидкість залежно від завдання.
- оснащений робочим LED-підсвічуванням та перемикачем напрямку обертання, який також дозволяє заблокувати курок для запобігання випадковому запуску інструменту.
- Завдяки ергономічному дизайну рукоятки забезпечує кращий хват та точність.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- розмір квадрата: 1/2";
- гапруга: 20В;
- потужність: 700Вт;
- макс. крутний момент затягування: 550Нм;
- макс. крутний момент відриву (відкручування): 800Нм;
- номінальна швидкість: 1800, 2300, 2800 об/хв;
- кількість ударів за хвилину (IPM): 1800, 2200, 3000;
- кількість швидкостей: 3;
- сумісний з: 60013, 60015, 60016, 60017
- вага: 1,50 кг
- розміри (ДxШxВ): 80x90x210 мм
КОМПЛЕКТ ВКЛЮЧАЄ:
- 60046 – акумуляторний ударний гайковерт 1/2";
- 60016 – зарядний пристрій;
- 60013 – літій-іонний акумулятор 4.0 А·год;
- пластиковий кейс для зберігання.
Купить гайковерт аккумуляторный можно за наличный и безналичный расчет с НДС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBM |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 2.85 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 16 120 ₴



